pamario krastas head

Kviečiame į Pamario - kraštą, pilną netikėtumų ir paslapčių, kur, kaip niekur kitur Lietuvoje, juntama gamtos didybė ir grožis, kur vanduo kuria gyvenimą, o žmogus - tik prisitaiko. Krašto savitumą sunku apsakyti: reikia atvažiuoti, pamatyti, ir pajausti.

Pamario krašte yra daugybė puikių sodybų ir viešbučių kur galite apsistoti ir esate laukiami visus metus. Pasinaudoja mūsų laivo paslauga reisas Minija-Uostadvaris-Nida galėsite greitai , saugiai kupini naujų pojūčių pasiekti kitą Marių krantą (Neringa) tuo pačiu prisidėsite gelbėdami mūsų perlą“ Kuršių neriją“ nuo automobilių gausos, Mūsų vasaros orai tikrai permainingi . Oras puikus lekiam prie jūros. Debesėliai ,tada prašom daugybė nuostabių objektų kuriuos verta pamatyti pamario krašte.

Tad keliam bures ir pirmyn!

Pamario kraštas – regionas, kurį sudaro visa Šilutės rajono vakarinė dalis palei Nemuną, Kuršių marias, jam priklauso užliejamos pavasario pievos, Žalgirio miškas ir Rusnės sala, Ventė ir Kintai.

Ventės rage, labiausiai į vakarus nutolusiame Šilutės rajono taške, prof. Tadas Ivanauskas 1929 m. įkūrė paukščių žiedavimo stotį.


pamario kraštasMingė

Netoli Kintų, prie Minijos upės, yra Minijos (Mingės) kaimas, vadinamas lietuviškąja Venecija, mat jį skiria ne gatvė, bet Minijos upė. Abipus upės gyvenantys žmonės susisiekia valtimis.

Rusnė

Rusnės miestelis yra įsikūręs vienoje iš salų, Atmatos ir Skirvytės upių sankirtoje. Tai pati pietvakariausia Šilutės rajono dalis. Rusnės ir Nemuno deltos salos iš pietų pusės ribojasi su Rusijos Kaliningrado sritimi. Iš vakarų pusės Nemuno deltos salą skalauja Kuršių marios. Iš šiaurės pusės Rusnės sala ribojasi su Atmatos upe ir netoli esančia Krokų Lanka. Iš rytų pusės Rusnės sala turi gerą susisiekimą su Šilutės miestu ir šalia esančiomis pavasarį užliejamomis pievomis.


Kelionių tiltas

*

Laivų nuoma Jūsų šventėms ir išvykoms. Pasiplaukiojimu galite papildyti mergvakarių ar vestuvių programa. Pakankamai greitas kateris puikus pasirinkimas vandens pramogoms: vandens slidės, ratai ir tt

Susisiekite

  • Minija (Mingė), Šilutės raj., LT-99050
  • GPS kordinatės: 55.3585, 21.2842
  • +370 685 57599
  • kelioniutiltas@gmail.com